PSO sp. z o.o.

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne i skład dokumentacji

Skorzystaj z naszych usług

  • Tłumaczenia techniczne z języka niemieckiego i angielskiego na język polski. To wąska specjalizacja, ale dzięki temu jesteśmy naprawdę ekspertami w tym zakresie. Do tłumaczenia wykorzystujemy system SDL Trados, w którym tworzymy tzw. Pamięci Tłumaczeń czyli bazy przetłumaczonych zdań. Obniża to koszty tłumaczenia naszym klientom, a dla nas oznacza wydajniejszą pracę. Tworzymy też specjalne słowniki, dzięki którym w każdym tłumaczeniu zachowana jest jednolita, spójna terminologia.

  • Lokalizacja oprogramowania, polegająca nie tylko na przetłumaczeniu, ale też na dostosowaniu programu - komunikatów, poleceń itd. do lokalnych, polskich warunków.

  • Skład przetłumaczonych tekstów, tak aby klient otrzymał dokument wyglądający tak samo jak oryginał. Na życzenie zapewniamy także druk dowolnej liczby egzemplarzy.

  • Skład publikacji naukowych z dziedziny matematyki, fizyki, chemii oraz... archeologii.

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Tłumaczenia poprawne merytorycznie - ponieważ mamy duże doświadczenie i zajmujemy się wyłącznie tłumaczeniami technicznymi, możesz mieć pewność, że tłumaczone przez nas teksty są poprawne merytorycznie.

  • Jednolita terminologia i styl - dzięki komputerowemu wspomaganiu tłumaczenia i zarządzaniu terminologią gwarantujemy jednolite nazewnictwo i spójność tekstów, nie tylko w obrębie jednego tłumaczenia lub projektu, ale też we wszystkich tekstach, które dla Ciebie tłumaczymy.

  • Eliminacja błędów poprzez gruntowną korektę. Tłumaczymy zgodnie z normą PN-EN 15038. Każdy tekst jest tłumaczony przez jednego tłumacza i szczegółowo sprawdzany przez drugiego. Stosujemy też wiele automatycznych narzędzi do eliminacji błędów.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby otrzymać wycenę tłumaczenia, najlepiej prześlij nam swój tekst emailem.
Jeśli chcesz przysłać nośnik CD/DVD lub skorzystać z serwera FTP, skontaktuj się z pracownikiem obsługi klienta.

Wycenę otrzymasz w ciągu 24 godzin od dostarczenia nam dokumentu. Jest ona oczywiście bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.