PSO sp. z o.o.

Tłumaczenia techniczne

Ceny

Tłumaczenia

Tłumaczenia wyceniamy w zależności od liczby słów w tekście oryginalnym.

W górę

Lokalizacja

Ponieważ lokalizacja to bardzo złożony proces, na który składa się kilka usług, dlatego wycena tej usługi jest bardziej skomplikowana. Jesteśmy w stanie na podstawie liczby słów dokładnie z góry wycenić wszystkie prace związane z tłumaczeniem. Również nagrywanie ścieżki dźwiękowej w dużej mierze zależy od ilości tekstu, jednak jego ostateczna cena zależy też od niezbędnej obróbki nagrania. Natomiast prace takie jak dostosowanie tekstu do interfejsu wyceniane są według stawki godzinowej po zakończeniu prac.

W górę

Skład

Wyceniany według liczby stron wynikowych, czyli stron w gotowym dokumencie.

W górę

Druk

Druk zlecamy zaufanej specjalistycznej drukarni. Aby otrzymać wycenę druku, musisz podać nam liczbę egzemplarzy i ewentualne wymagania specjalne, np. rodzaj papieru. W ciągu 48 godzin przedstawimy Ci wycenę druku.

W górę

Skład publikacji naukowych

W przypadku publikacji naukowych dokonujemy zawsze indywidualnej kalkulacji. Ostateczna cena zależy nie tylko od ilości znaków w tekście, ale też od liczby ilustracji, tabel, czy wzorów, które ten tekst zawiera.

Zadania specjalne

Dla prac, których nie da się wycenić na podstawie liczby słów, stosujemy stawkę godzinową. Takie prace to np. wprowadzenie do tekstu zmian dokonanych przez klienta (redakcji).

W górę